O NÁS

Kdy vlastně vznikl nápad vytvořit značku BanyanBistro?

Realizace větších projektů je pro každou firmu náročná a my nejsme výjimkou. Čekala nás těžká rozhodnutí a hlavně hodně práce. Naše plány se konečně mohly uskutečnit v roce 2016, kdy jsme otevřeli první pobočku BanyanBistro v Přerově. Když se nám nabídly další příležitosti, okamžitě jsme se jich chopili a otevřeli bistra a restaurace v dalších městech. Naše bistra se nachází v Havířově, Novém Jičíně, Olomouci, Pardubicích, Prostějově, Vsetíně a máme v plánu otevírat další restaurace, abychom Vám byli ještě blíž.

Proč jsme vznikli?

Milujeme Vietnam, vietnamské jídlo a asijskou kulturu spojenou s naší rodnou zemí i kuchyní. Ale jako Vietnamcům, žijícím zde, se láska k Česku více prohlubovala. Tudíž jsme chtěli, aby země, ve které žijeme již tolik let, také poznala nás, naši kuchyni a naši kulturu. Naší vizí je sdílet s Vámi lásku k tradiční asijské kuchyni.

Jak děláme naši práci?

Jak lépe připravit asijské pokrmy než nechat si je uvařit přímo od asijských šéfkuchařů? Chceme ponechat asijskou kuchyni takovou, jakou ji známe my, tudíž se držíme tradičních receptur. S láskou k jídlu dbáme na koupi těch nejlepších surovin. Čerstvost a kvalita je pro nás prioritou. Chutě asijských jídel od nás se Vám rozplynou na jazyku.

Poděkování

Naše firma se stále rozvíjí, a to hlavně díky Vám, zákazníkům. Děkujeme Vám, že jste nám pomohli k našemu úspěchu, protože nebýt Vás, drahých zákazníků, nikdy bychom toho nedosáhli. Věříme, že budete s našimi produkty spokojeni i v dalších letech.